Idea

cropped-tydzien_dobrych_uczynkow_plakat-—-kopia1.jpg

Tydzień Dobrych Uczynków
(23-29.03.2015 r.)

Tydzień Dobrych Uczynków to akcja, która ma zachęcać wszystkich – dużych i małych do produkcji dobra w swoim środowisku lokalnym i bezinteresownych działań na rzecz innych. Ma być inspiracją do zrobienia czegoś dobrego i pożytecznego. Temu wydarzeniu będzie towarzyszyć kampania w lokalnych mediach, w Internecie oraz plakaty, które będą zachęcać dzieci, młodzież i dorosłych, chudych i grubych, łysych i kudłatych, niskich i wysokich, urzędników, nauczycieli, listonoszy, uczniów i studentów, Warszawiaków i Luboszowian, Ciebie i mnie do zrobienia w tym tygodniu dobrego uczynku.

Dobry uczynek powinien być dobrowolny, bezinteresowny i uczyniony dla drugiej osoby. Wszystkie dobre uczynki, duże i małe, z których krótkie relacje zostaną przesłane na adres mailowy radosnywolontariat@gmail.com będą rejestrowane na naszej Mapie Produkcji Dobra. Każdy dobry uczynek sprawi, że miejscowość, w której został uczyniony otrzyma na mapie serduszko. Serduszko będzie tym większe im więcej relacji z dobrych uczynków napłynie do nas z danego miejsca. Mapa, którą przygotujemy na wielkim banerze (3mx3m) będzie pokazywać, w którym miejscu Polski produkuje się najwięcej dobra i wraz z Miasteczkiem Aktywności Młodych odwiedzi całą Polskę by pokazać tych najaktywniejszych. Tutaj każde miasto i każda wieś ma takie same szanse i najmniejsza miejscowość może stać się Metropolią w Produkcji Dobra. Czy Twoja miejscowość będzie przodować w Produkcji Dobra i jej serducho urośnie na naszej mapie przesłaniając inne zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>